CAM CİLA

YALDIZ BOYALAR
26 Mart 2019
YAT VERNİĞİ
26 Mart 2019
cam-cila

CAM CİLA

Ürün Tanımı: Tek bileşenli üretan alkid esaslı, hava ile kuruyan, sararmaz ve çizilmeye karşı dayanıklı, uygulanması kolay, yüksek kaliteli mat parkeverniktir.
Özellikleri: Çok sert, Elastik, Çizilme ve aşınmaya karşı çok dayanıklı, Uygulandığı parke yüzeyini deterjan, alkol, yağ, çay, meyve suyu gibi pek çok aşındırıcı maddeye karşı korur.
Kullanım Alanları: Her tür parke üzerinde kullanılabilir.
Kullanım Hazırlığı: Gerekirse Qzen Sentetik Tiner ile inceltilip karıştırılmalıdır
Kuruma Süreleri
Dokunma kuruması 6 saat Katlar arası bekleme 12 saat
Tam kuruma 12 saat
Max. 7 günde fiziksel ve kimyasal dayanıklılığını kazanır.
Yüzey Hazırlığı
Yeni döşenmiş ve nemi giderilmiş parkeler Uygun Astar ile astarlanıp sistre ve zımpara yapıldıktan sonratozları alınıp uygulama yapılmalıdır. Eski parkeler Mum cila ile cilalanmış eski parkeler ise sistre yapılıp, eski vernikten çok iyitemizlenmeli, uygun astar ile astarlandıktan sonra sistre ve zımparayapılıp tozu alındıktan sonra cilalanmalıdır. Parkeler arasındaki boşlukların zımparatalaşı ve parke verniği ile yapılacak macun ile doldurulması önerilir.
Uygulama Ekipmanları
Fırça ile uygulanır
Rulo ile uygulanır
Depolama ve Ambalaj Bilgileri
Ambalajlama Bilgileri 12KG - 2,5KG - 0,70KG
Depolama KoşullarıAğzı kapalı ambalajlarda, serin yerde depolayınız.
Raf Ömrü 1 yıl
Sağlık ve Güvenlik Bilgileri
Ürün ambalajı üzerindeki zararlılık ve önlem ifadelerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Ürüne ait güvenlik bilgi formunda yazan kurallara uygun davranılmalıdır.Beklenmeyen sağlık sorunlarında en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.