Zengin Renk Seçenekleri

YÜKSEK KALİTE

QZEN BOYA Modern tesislerinde kalite kontrol ve yüksek verimliliğe önem vermektedir.

2018 yılının ilk aylarında 2100 m2 kapalı alanda, ARGE laboratuvarı, Kimya laboratuvarı ve ciddi makine yatırımlarıyla QZEN BOYA markası altında faaliyete başladık. Ürün çeşitliliği ve yüksek kalite anlayışıyla ulusal ve global pazarda söz sahibi olacağımız çalışmalarımız ve yılın son aylarında piyasaya sürülen ürünlerimizle şimdiden müşterilerimizin beğenisini kazandık.

Başlıca hedefimiz faaliyetlerimizin tüm sürelerinde kaliteyi, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yasalara karşı duyarlılığı, müşteri memnuniyetini, karşılıklı güveni şiar edinmiş olan firmamız bu alanda üzerine düşen görevleri yerine getirmeyi hedeflemektedir.

Tüketicilerimizin yaşadığı mekanlardan keyif alması için, en yenilikçi, en fonksiyonel, en pratik, en çözümleyici ürünleri üretmek ve bu ürünleri en uygun fiyatlarla, en kolay ulaşılabilir şekilde müşterilerimize sunmak temel görevimizdir.

Dürüstlük ve şeffaflık, bağlılık, vefa, güvenilirlik, mütevazilik, yenilikçilik, çevre duyarlılığı, insan sağlığı gibi değerleri ilke edinerek, “Toplum kazansın ki Türkiye kazansın” sözünü kendimize ilke edindik.

Ana felsefemiz, müşteri memnuniyetini esas alarak büyümek, faaliyet gösterilen sektörde ürün ve hizmet kalitesini arttırarak farklılaşmak ve güvenilirliğimizi asla yitirmeden ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.